POZOR - HĽADÁME POSILY DO TÍMU - VOLAJTE 0905 913 605 ... Zadajte svoju objednávku do 18:00 hod a bude pripravená nasledujúci pracovný deň medzi 8:00-10:00 alebo 15:00-17:00

Nopal

Webová stránka značky: Nopal

V Mexiku raste 60 druhov Nopalu, z ktorých iba 13 je jedlých. Opuntia ficus indica – copena V1 je jediný kaktus, ktorý nemá ostne a je lesklý. Nopal sa pestuje priemyslovo a v Mexiku má viac než šesťdesiatročnú tradíciu. Vďaka kvalitnej lávovej pôde v  blízkosti činnej sopky Popocatepetl a nadmorskej výške 1 500 až 3 000 m má neobvykle vysoký obsah nutričných hodnôt. Zber je dvakrát do roka.

Novinkou v našom pekárenskom sortimente, ktorý si sami vyrábame v našej pekárni, je Nopalový chlieb, ktorý by sme vám radi predstavili vo videu. Pán Vladimír Komínek majiteľ patentu sa tomu venuje 12 rokov a iba nám v Trnave prepustil ochrannú známku, aby sme tento výnimočný chlieb ako jediná pekáreň mohli piecť. V sortimente  od dnes bude Nopalový chlieb, Nopalový chlieb s cibuľkou a Nopalové rožky. V každom grame nopalu je 67,71% vlákniny. Tento chlieb je kráľ vlákniny. Je to jediný chlieb, pri konzumácii ktorého je za dodržania pitného režimu obrovský príjem vitamínov, minerálov, aminokyselín. Môžeme používať zdravotné tvrdenie, že to pri krátkom potravinovom cukrovom reťazci veľmi významne znižuje glykemický index a že je to účinné na reguláciu váhy. 

4 položiek celkom
cestoviny frlajse
Novinka
€1,60

Bezvaječné cestoviny sušené

Kód: 296
cestoviny vrtulkxy
Novinka
€1,60

Bezvaječné cestoviny sušené

Kód: 295
Nopalovy chlieb
€2,50

Čerstvé pečivo z našej pekárne

Kód: 64
Nopalovy chlieb s cibulkou
Nopal chlieb cibuľový
Skladom (>5 ks)
€2,50

Čerstvé pečivo z našej pekárne

Kód: 65

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie